مایکروسافت ریموت دسکتاپ را منتشر کرد: اپلیکیشنی کم نقص برای کنترل پی...

مایکروسافت ریموت دسکتاپ را منتشر کرد: اپلیکیشنی کم نقص برای کنترل پی سی با موبایل و تبلت

مایکروسافت آثار خوبی از خود پس از ورودش به دنیای اپ های اندرویدی باقی نگذاشت اما به نظر می رسد آن ها همچنان در تلاش هستند که این کار را بهتر یاد بگیرند تا محصولی درخور به بازار اندروید عرضه کنند. مایکروسافت به تازگی اپ جدیدی به پلی استور ارائه کرده (و همچنین به اپ استور) با نام Microsoft Remote Desktop.

remotedesktop-1024x641

فکر نمی کنم نیازی باشد راجع به اپ و کارکردش توضیح دهم چرا که نامش گویاست. اپ های زیادی در فروشگاه اندروید وجود دارند که به شما امکان کنترل پی سی از طریق موبایل و تبلت  را می دهند. مانند VNC و LogMeIn و البته اپ قدرتمند TeamViewer. اما از آن جا که مایکروسافت در پشت ویندوز است آنها احتمالن بهترین راه ها را برای ارتباط با سیستم عامل شان می دانند و یا دست کم سعی می کنند.

ریموت دسکتاپ مایکروسافت یک اپلیکیشن خوش ساخت است که از قواعد طراحی اندروید پیروی می کند که این قدم خوبی است چرا که همه ما هنوز مشغول تلاش برای فراموش کردن اپلیکیشن وحشتناک Outlook هستیم. با این که اپلیکیشن به خودی خود بسیار ساده است اما کاری را که باید به خوبی انجام می دهد و شما می توانید به همه بخش های سیتم خود از راه دور دسترسی داشته باشید.

تاچ چندگانه و حرکات لمسی به خوبی پشتیبانی شده و به شما تجربه کنترل لمسی ویندوز ۸ را از طریق گوشی یا تبلت منتقل می کنند.

همچنین در داخل کانکشن برای امنیت بیشتر،  احراز هویت از طریق شبکه صورت می پذیرد و صدا و ویدیو با فشرده سازی توسعه یافته خود تجربه مطلوبی را منتقل می سازد.

این هم فهرست ویژگی های برنامه در فروشگاه اندروید:

– دسترسی به منابع راه دور از طریق درگاه ریموت دسکتاپ

– تجربه لمس های چندگانه حرکتی با پروتوکل ریموت دسکتاپ RDP و RemoteFX پشتیبانی از اطوار لمسی ویندوز

– اتصالی امن به داده ها و اپلیکیشن های شما از طریق تکنولوژی احراز هویت شبکه یا NLA

– مدیریت آسان تمام کانکشن های ریموت از مرکز اتصالات

– استریم صوت و تصویر با کیفیت بالا به لطف فشرده سازی پیشرفته  و مصرف پهنای باند بهینه شده

 

به نظر می رسد که مایکروسافت سرانجام راه خود را گشوده و وارد بازی اندروید شده است و امید است که تمام اپ هایی که در آینده تولید می کند دست کم به همین خوبی باشند. به هر حال این اپ امتیازات خوبی در گوگل پلی کسب کرده و علاوه بر بررسی های رضایت بخش، رتبه ۵ ستاره را از ۲۰۰ رای به دست آورده است. اپ رایگان است پس اگر به کارتان می آید از لینک زیر دانلودش کنید و ما را در جریان کیفیت آن بگذارید.

 

دانلود برنامه از گوگل پلی

[button color=”red” size=”small” link=”http://frashmi.com/files/apps/com.microsoft.rdc.android.apk” target=”blank” ] دانلود مستقیم از فرشمی[/button]

 

منبع:   Gizmodo

بدون دیدگاه

نظر بدهید